OqPoWah.com

Sergej Ustyugov: športni dosežki in biografija

Sergej Ustyugov - mlad športnik. Po pravici velja za enega najbolj obetavnih smučarjev našega časa. Kljub svoji starosti je uspel osvojiti nekaj pomembnih nagrad.

V zgodnjih letih

Sergej se je pojavil na svetu aprila 1992 v okrožju Khanty-Mansiysk. Kot otrok je bil aktiven otrok in pogosto je prinesel težave svojim staršem. Nikoli me niso zanimali za šport, toda v zgodnjih letih sem šel na oddelek za boks. Izkazal je precej dobre rezultate, a sploh ni rad igral s svojimi pestmi. Moški se odloči, da se bo poskusil v biatlonu, zato ga je moral poskusiti. Z veseljem se bo udeležil usposabljanja in bo eden izmed najboljših med svojimi vrstniki. Čez nekaj časa se zaveda, da se s smučmi želi povezati s svojim življenjem. Mati bodočega prvaka je bila proti, ker usposabljanje ni bilo v celoti osredotočeno na učenje. Kljub temu je Sergej Ustyugov nadaljeval študij in upal, da bo postal pravi strokovnjak.

V starosti enajst let dobi priložnost, da gre neposredno na smučarske dirke. Trener, ki mu je to ponudil, je bil prepričan, da bo moški v celoti spoznal svoj potencial in bo lahko hitro vstopil v okrajno ekipo. Mladi že nekaj časa razmišljal o predlogu in se je s tem strinjal. Na začetku stvari za njega niso dobro. Zaradi kompleksne narave športnika se je pogosto srečal z novim mentorjem in zato ni pokazal pričakovanih rezultatov. Čez nekaj časa popolnoma spremeni odnos do zadeve in se na različnih otroških in mladinskih tekmovanjih stalno izvaja. Tako je začel Sergej Ustyugov. Fotografije s prvih tekmovanj danes zasedajo pomembno mesto v domači zbirki nagrad.

Kariera v "mladih moških" in "mladih"

Sergej Ustyugov

Po uspešnih nastopih na regionalnih prvenstvih, Sergej postane na seznamu kandidatov za mladinsko reprezentanco Rusije. Kmalu je bil vpisan v državno reprezentanco, športnik pa se je uspešno udeležil juniorskega svetovnega prvenstva.

V sezoni 2011-2012. Sergej Ustyugov (smučar), katerega biografija je polna številnih različnih epizod, gre na svetovno prvenstvo v Turčiji. On je bil sposoben pokazati neverjeten rezultat in je bil prvi absolutno na vseh začetkih, v katerih je igral. V istem letu sodeluje na mednarodnem turnirju v Estoniji. Tu se je ponovno znova pokazal, potem pa je bil vpisan v prvo ekipo.

V letih 2012-2013. smučar je moral biti precej težko, ker je šel na prehod iz "mladeničev" v "mladino". Bilo je povsem drugačna raven športnikov in se je popolnoma osvestil na prvih tekmovanjih v Liberecu. Ta turnir je potekal leta 2013 in ga je popolnoma izpustil. Omeniti velja, da se je vse to zgodilo v klasičnem sprintu, kjer še ni bil enak. Nekaj ​​dni kasneje je mladenič v celoti obnovljen in postane prvi v "rezanju" za petnajst kilometrov in osvoji smučarski tiket trideset kilometrov. Že takrat se je Rus začel pogovarjati o enem najbolj obetavnih športnikov v Evropi.

Kariera za odrasle

Sergey Ustyugov smučarsko biografijo

Precej zanimiva oseba je Sergej Ustyugov (smučar). Njegova biografija morda ne bo tako bogata zaradi starosti, kljub temu pa ima nekaj za branje. Ločena pozornost si zasluži kariero na najvišji ravni.

Prvenec na svetovnem pokalu je potekal leta 2011. Tudi takrat pade v prvih deset. Na svetovnem prvenstvu v letu 2013 postane bronasti zmagovalec v ekipni releji. Na žalost je v posamezni dirki uspel postati le štirideset-sedmi.

Na stopnjah svetovnega pokala se je decembra 2008 v Davosu povzpel na stopničke. Sergej Ustyugov je bil tretji v sprintu. Nekaj ​​mesecev pozneje je osvojil prvo mesto na Češkem.

Leta 2015 je skupaj s Petukhovom osvojil zlato svetovnega pokala v mestu Otepaa. V Rybinsku je postal drugi z ekipo, tretji pa v posameznem prostem slogu. Leta 2016 je šel na turnejo "De De Ski", kjer je sčasoma osvojil častno bronasto medaljo.

Na prvenstvih Rusije predstavlja športno društvo "Dynamo". Švicarski strokovnjak Reto Burgermaiser usposablja smučarja.

Predstave na olimpijskih igrah

Sergej Ustyugov fotografija

Sergej je prvič leta 2014 odšel na podoben turnir. Bil je eden izmed priljubljenih. S tem so se strinjali vodilni svetovni strokovnjaki. Absolutno vsi so bili prepričani, da bo vsaj Rusi končal svoje predstave z medaljami. Na žalost ni bilo mogoče upravičiti upnikov. Mladenič ni imel težav v finalu enega samega sprinta, kjer je postal le peti. V čast športnika ni iskal izgovorov in se strinjal, da so bili tekmeci res močnejši.

Sergej Ustyugov: višina, teža

Rast Sergeja Ustyugova

Da bi razumeli, zakaj trinajstletni smučar kaže tako uspešne rezultate, se morate vsekakor seznaniti s svojimi fizičnimi podatki. Tehta precej - samo osemdeset kilogramov. Za športnike v športu je ta številka daleč od najvišje. Zahvaljujoč temu je uspelo razviti visoke hitrosti v sprint dirkah. Treba je omeniti, da je precej visok Sergej Ustyugov. Njegova višina je sto osemintrideset centimetrov. Zahvaljujoč tej rasti ima dober izbor roke, ki mu omogoča, da je vedno med vodilnimi.

Kratek opis osebnosti

Sergey Ustyugov visoka rast

Mladen si prizadeva, da je vedno najboljši v vsem. Zahvaljujoč tej karakterni lastnosti je postal to, kar je danes. Pravzaprav ima absolutno vse lastnosti, ki bodo mnogokrat pomagale zmagati na svetovnih prvenstvih, kontinentalnih prvenstvih in na olimpijskih igrah.

Tako je Sergej Ustyugov. Običajni ruski fant, ki je vsem uspel dokazati, da lahko s trdim delom dosežete vse višine.