OqPoWah.com

Veznik `Mordovia` Degtyarev Alexander: biografija in poklicna pot

Poleti leta 2016 se je sestava "Mordovije" pridružila številnim novincem, med katerimi je bil Alexander Degtyarev - nogometaš Saratov "Falcon". Kljub samo eni sezoni v Premier League v karieri vezista, se mnogi nogometni navijači spomnijo uspešnosti 33-letnega midfielderja v elitni razdelitvi Rusije.

Začetek kariere

Degtyarev Alexander Viktorovich se je rodil 7. septembra 1983 v mestu Novoaleksandrovsk, Stavropol Territory. Od mladih je začel študirati na nogometni šoli, vendar se je njegova poklicna kariera kot vezista začela šele čez 22 let, podpisala pogodbo z Elisto, ki je nastopila v drugem diviziju. Uspešni začetek sezone v prvem klubu je že poleti istega leta dovolil selitev v drugo ekipo - Vladikavkaz "Spartak", ki se je kmalu preimenoval v "Alania".

Degtyarev Alexander

V okviru kluba iz Vladikavkaz vezni je nadaljeval dobre rezultate in prispeval k izhodu iz prve divizije. Ko smo že pri drugi sezoni "rdeče-rumena" Degtyarev Alexander je pokazala odlično učinkovitost za vezni, 40 srečanj, točkovanja 9 golov in pridružil Novosibirsk "Sibiriji", marca 2008.

Prihod v "Siberia"

Struktura Novosibirsk kluba Degtyarev Alexander prišel med rastjo kluba - v letu 2007 so bili na robu padca v Premier League, tretje mesto v prvi diviziji. Vendar pa je prva sezona "Sibiriji" ni postal za klub, kot tudi za sam vezist, ki je resen preboj - Degtyarev, kljub redni dostop do področja, ne more pohvaliti sverhrezultativnoy, in klub ni enostavna za vzdrževanje prebivališče v FNL, predvsem zaradi skrbi sredi prvenstva svojega glavnega napadalca Dmitrija Akimove.

Degtyarev Alexander Viktorovich

Vendar pa je leto kasneje, so Siberians uspelo doseči želenega - uspešno igro Degtyareva v kombinaciji z visoko produktivnostjo igralca in ekipe kot celote, omogočila "Sibirija" na drugem mestu in da je v elito ruskega nogometa. Poleg tega so Novosibirsk lahko dosežejo Cup finale, kjer so izgubljene "Zenith", tako da je ekipa je bila stranka v Europa League.

Udari v Premier League in minuto slave

Prehod na glavni ligi ruskega nogometa sprožil nakup številnih novincev v ekipi, ki je zato v začetni seznam postavitvijo, iskanje za niz "Degtyarev Alexander" je lahko veliko manj. Vendar pa je bil vezist v rezervi pri osnovah, vendar večino časa gledal prvih nekaj minut na tekmo iz klopi. Takšna je bila njegova prva tekma v ligi prvakov - v drugi etapi na Cipru "Apollo" vezist prišel na polju, ko je ekipa priznala, 1: 0, in celotna igra ni pokvaril - čeprav je končni rezultat 2: 1 v korist otočani, "Sibirija "prestopil v naslednji krog kvalifikacije.

Igralec nogometa Alexander Degtyarev

V zadnjem krogu kvalifikacijskega kroga se je Novosibirsk soočil s prefinjenim nizozemskim klubom PSV, Rusi pa so imeli prvo tekmo doma. In to srečanje je bilo resnično minuto slave za midfielderja. Potem je začel tekmo na klopi, pod zaveso igre Alexander Degtyarev, nogomet, navijači redko prijeten lepe cilje, v 26 minutah, namenjenih za to lahko poskrbi za ljubitelje pravi praznik, prinaša zmago za ekipo, točkovanja 92 minuti igre. In kljub nesreči po porazu v povratni tekmi, je imel izkušeni veznik visoko upanje in v Premier League.

Ampak v glavnem delitev države, "Sibirija" ni srečen - ko ni več segmentov sezone, ekipa uvrstila na zadnje, vrača v FNL. Vrnitev na prve divizije dovoljeno Degtyarev bolj verjetno, da se pojavi na igrišču, vendar se je, ko je igral še eno sezono za legendarne skupine za sebe, nato pa spremenil svoj klub "Volgar".

Kariera v "Falcon"

Kariera v Astrahan Alexander Degtyarev, čigar biografija sporekla s zmagovalni zadetek v Europa League, se je začela dokaj uspešno - v svojem prvencu, je bil sposoben sam razlikovati, prinaša "Volgar" sestavi v igri z "Khimki" - 1: 1. Toda ob koncu sezone, veznik ni obnovil sporazuma, gre v Saratov "Falcon".

Alexander Degtyarev biografija

V prvenstvu PFL, kjer je izšel klub iz Saratov, je Alexander igral v novih barvah, s svojimi 15 cilji pa je prispeval k izstopu ekipe v FNL. V naslednjih dveh sezonah, ki je potekala v "Falcon", midfielder ni znižal bar, letno je dosegel vsaj 10 golov, kar je bila četrtina vseh ciljev kluba. Ta izvedba je ocenila več klubov, od katerih je ruski izbral "Mordovia".

Poskus reševanja "Mordovije"

Saransk klub v času, ki ga je Premier League sklenila, tekoč FNL in prepotrebne izkušene igralce, da pridejo nazaj v prihajajoči sezoni v ruski eliti. Ampak, kljub prihodu Degtyareva, da do konca leta 2016, točkovanje štiri cilje saranchan, "Mordovia" skoraj poslovil od možnosti, da se borijo za mesto v Premier League in zdaj težko bori za ohranitev prebivališče v prve divizije, da je na 18. mestu. Kljub temu pa vodstvo kluba pričakuje dober rezultat po prvenstvu, Alexander Degtyarev pa je eden od igralcev kluba, ki lahko doseže ta rezultat.