OqPoWah.com

Andranik Karapetyan (uteži) - znani športnik

Veliko ljudi se ukvarja s športom. Toda za doseganje odličnih rezultatov potrebujete vsakodnevno usposabljanje od jutra do noči. Zelo malo ljudi to lahko prenese. Ampak, če bi jih našli, naj bi dosegli odlične rezultate in osupljiv uspeh.

Eden od takih znanih ljudi je atleta-tehtnica Andranik Karapetyan. Podrobneje razmislite o njegovi biografiji in karieri.

Biografija znanega atleta

Slavni športnik iz Armenije, specializiran za uteži, Andranik Karapetian, je bil rojen decembra 1995 v regiji Armavir v vasi Samakhar.

Andranik Karapetyan UtežiOd šolskih let se je začel ukvarjati s takimi športi, kot je dvigovanje bar. In kmalu je dosegel osupljiv uspeh: pri 16-ih letih je prejel bronasta medalja v kategoriji do 69 kg. Potem je sodeloval na juniorskih prvenstvih sveta in Evrope.

Leto kasneje je uspel izboljšati svoj rezultat tako, da je postal prvak sveta in Evrope. Potem je že sodeloval v kategoriji do 77 kilogramov.

V starosti 18 let je bil obtožen uporabe droge (metiltestosteron), dvakrat je bil diskvalificiran.

Nadaljnji Andranik z novimi močmi je še aktivneje začel igrati za šport. To je bil razlog, da mu je na evropskem prvenstvu v Tbilisiju (Gruzija) prinesla bronasto medaljo v kategoriji 77 kilogramov.

Karierna rast Karapetyana

Kariera Andranik Karapetyan v uteži prišel. V dvajsetih letih se je na svetovnem prvenstvu, ki je potekalo v Houstonu, je dobil še eno bronasto medaljo. Nato na podlagi rezultatov je bil na četrtem mestu, ampak zaradi dejstva, da je hodil na tretjem severnokorejskega športnika Kim Kwang Song je bil obremenjen z uporabo doping, Karapetyan dal na tretje mesto.

V starosti 21 let, Andranik Karapetyan (utež) spet pokazal svoje odlične sposobnosti in postal evropski prvak v mestu Førde, ki se nahaja na Norveškem.

Bil je uspešen kandidat za zmago na olimpijskih igrah v Rio de Janeiru. Ampak grozna napaka - poškodba s komolcijo - je počakal na njega, medtem ko delaš vadbo.

Grozljiva travma Andranika Karapetyana (uteži)

Vsi gledalci v nesrečne dan Andranik pretresen videti: med vadbo - dviganje barbells tehta 195 kilogramov - po levi komolec Karapetyan nenaravno prepleteni. Samo orodje bolečina padla bar.

Andranik Karapetian Tveganje poškodbVsi so pravkar rekli, da velik športnik ne more več igrati športa. Ampak znani teater Rusija Dmitrij Berestov pomiril Karapetyanovih navijačev. V intervjuju je dejal, da bo travma kmalu minila, stanje športnika bo obnovljeno v treh mesecih.

Upam, da je Berestov prav, Andranik bo spet prosil občinstvo s svojo prisotnostjo in novimi uspehi na mestu.