OqPoWah.com

Podchufarova Olga: športna kariera in biografija

Olga Podchufarova, katere biografija je opisana v tem članku, je naraščajoča ruska biatlonska zvezda. Koren Muscovite. V starosti enaindvajsetega leta je Olga postala zmagovalec svetovnega prvenstva v tem športu.

Otroštvo

Podchufarova Olga se je rodila 5. avgusta 1992 v Moskvi. Starši prvaka nimajo nobene zveze s športom. Moja mama deluje kot prevajalec in vodnik, moj oče pa se ukvarja z računalniškimi sistemi. Tisti, ki je učil svojo hčerko, je tekel na tek na smučeh. Čeprav so njeni starši vzeli svojo hčer na druge razrede - plavanje, ples v plesu - izbrala je biatlon.podchoufarova olga

Učitelje so mu svetovali, da bi jo dali smučarju, saj je bila deklica fizično zelo razvita in sposobnosti so bile vidne golim očesom. Vendar je bilo zelo daleč na razrede. Torej, Olga je bila zabeležena v plesu v plesu.

Strast za šport in prve zmage

Delala je osem let. Tudi na tekmovanjih. Toda Olga je menila, da to ni bila njena pot. Zato verjetno nisem dosegel uspeha v plesih. Ko se je Podhufarova Olga preselila v deveti razred, se je zanimala biatlon. Učenci so bili poslani na tekmovanja in morali so opraviti smučarski trikilometarski progi.

Kljub dejstvu, da so dekleta tekmice nenehno šla na usposabljanje, je Podchufarova najprej prišla do cilja. Po tej zmagi je trenerja prosila, naj jo napiše v odsek. Torej je bila v športni šoli "Mladina Moskve". Njen prvi trener je bil Yuri Lelin. Usposablja dekle še danes.olga podzufarova biografija

Izobraževanje:

Po končani srednji šoli Podchufarova je stopila na univerzo javne uprave za specializacijo "management". Hkrati športnica nadaljuje usposabljanje. Urnik se izkaže precej intenzivno, toda pri Olgi je odlična vzdržljivost in disciplina. In ji pomaga, da se spopade s šolo in športom.

Športna kariera

Olga Podchufarova, katere biografija je zelo zanimiva, je svojo športno kariero začela leta 2009. In nekaj let kasneje je prejela zlato in srebro na svetovnem prvenstvu v svetovnem biatlonu. V letu 2012 je njena bonitetna banka dodala še 3 zlate medalje za sprint, relay in tekmo. Ta svetovni pokal je potekal v Ufi.biathlon olga podchufarov

Leta 2013 je na podobnih tekmovanjih Podchufarova Olga uspela vzeti bron. Do višje nagrade ni bilo le trideset sekund. 2013 je bila prelomnica v življenju Podchufarove. Od svetovnega pokala, ki je potekala v Avstriji, je Olga prinesla tri medalje: bron, srebrno in zlato.

Potem je prišel svetovni pokal, ki je potekal v Sočiju. Najprej je igrala za rusko ekipo. In prej le v mladinskih formulacijah. Na svetovnem prvenstvu je Olga zadela 58. mesto v sprintu. Na naslednjem svetovnem prvenstvu v Khanty-Mansiysku je Podchufarova izboljšala svoj prejšnji rezultat. Na tekmi je osvojila 26. mesto. Leta 2014 je na tekmovanjih v Holmenkolenu Podchufarovi osvojila 21. mesto na sprintu. Potem sem šel na olimpijske igre, ki so potekale v Sočiju. Potem je v posamezni dirki zasedla 49. mesto, na tekmovanjih v Ostersundu pa je prišla enajsta.

Naslednja faza je bila še bolj učinkovita. Za 4. mesto je zasedla. Pred pestalom ni imela samo ene in pol sekunde. Olga se šteje za najboljšega biatlonista. Leta 2016 je morala Podchufarova v svetovnem prvenstvu v Holmenkollenu igrati. Toda po 65. mestu v sprintu so trenerji umaknili s tekmovanja.privatno življenje olga podchafarova

Razlog je bil nezadosten trening športnikov. Po izključitvi s tekmovanja je Olga napovedala, da bo razmislila o samostojnem usposabljanju. In v tem primeru, bo treniral ločeno od ruske ekipe.