OqPoWah.com

Ekaterina Malysheva, ruska drsalec: biografija in športna kariera

Ekaterina Malysheva, čigar biografija vam je predstavljena, je znani ruski drsalec. Športnica je sodelovala na olimpijskih igrah, večkrat postala nagrajenec prvenstva v Rusiji.

Biografske informacije

Ekaterina Malysheva, fotografije, ki so predstavljeni v tem članku, se je rodil januarja 1987 v Chelyabinsk. Od zgodnjega dekle je želel, da se vključijo v športu, tako da starši so odobrili obisk delu hitrostnem drsanju, ki je v celoti pokazala talent prihodnosti olimpijskih iger v šprintu vse okoli.

ekaterina malysheva biografija

Od mlajše starosti je bila Ekaterina Malysheva zelo resna glede procesa treninga. Skupaj s vztrajnostjo in talentom je to začelo prinašati prve športne uspehe.

Začetek športne kariere

Na juniorskih svetovnih prvenstvih v letu 2004 je 17-letni Ruski dirkač hitrega petega in leto kasneje osmi. Leta 2006 je osvojila vse svoje kolege na ruskem prvenstvu v klasičnem vsestranskem.

Pred olimpijskimi igrami v Torinu je v glavni državni ekipi 18-letna Ekaterina Malysheva. Nato športnik prvič nastopi na stopnji svetovnega pokala, kar kaže odlične rezultate za njeno starost. Malysheva je bila celo na seznamu kandidatov za potovanje v Torino, vendar se trenerji niso upali pokazati mladega in neizkušenega drsalca.

Destinacija - Vancouver

Ne prizadeva na olimpijske igre v Torinu, Malysheva je začela resno pripravljati na naslednje igre. Aktivno se izvaja na stopnjah svetovnega pokala na treh različnih razdaljah: 1500, 1000 in 500 metrov. Tudi Catherine se je prvič udeležila evropskega prvenstva, kjer je bila med prvimi dvajsetimi ženskami. Toda najvišji dosežek v letošnjem letu je bil bronasti v sprintu in ni državno prvenstvo.

Ekaterina Malysheva

V naslednji sezoni, Ekaterina Malysheva je svoj prvi nastop na svetovnem prvenstvu, kjer je postal osemnajstega v sprintu. Med dosežki atletinj je treba opozoriti, enajsto mesto na dirki na sto metrov na svetovnem prvenstvu, kot tudi bronasto medaljo v ruskem prvenstvu na 500 metrov.

Malyshevova predolimpijska sezona je bila zelo aktivna. Spet je postala tretja v Ruskem prvenstvu na pol kilometra. Na svetovnem prvenstvu je spet osvojil osemnajsto mesto, na evropskem - petnajstem.

Olimpijska sezona se je za Catherine Malysheva razvila precej dobro. Ona je postala dvojni zmagovalec ruskega prvenstva, prav tako pa je osvojila peto mesto v sprintu na svetovnem prvenstvu.

V Vancouvru je Ekaterina Malysheva tekmovala z upanjem, da bi se tekmovala za medalje na olimpijadi. Toda na žalost so natečaji za njo neuspešni. Na 500-metrski razdalji je Malysheva zasedla 24. mesto, na kilometru - 27.

Prisilna prekinitev in olimpijske igre na domu

V posleolimpiysky sezoni Ektaerina Malyshev ponovno osvojil srebrno medaljo v ruskem prvenstvu postal krono za svojo 500-metrski razdalji. Vendar pa je zaradi svoje dolgoletne bolezni - limfadenitis - športnik skoraj moral končati kariero.

Po enoletnem počitku, Malysheva nadaljuje s svojimi nastopi na svetovnem prvenstvu in postane dvakrat zmagovalec ruskega prvenstva. Morala je tekmovati na svetovnem prvenstvu, vendar ga je zamudila zaradi poškodbe glave.

ekaterina malyševa fotografija

Za domačo olimpijado Malysheva je pripravila zelo skrbno. Spet je postala druga na 500-metrski znamki na ruskem prvenstvu. V Sočiju je tudi Catherine nastopila na svoji kronični razdalji. Na žalost ni bilo mogoče tekmovati za medalje na ruskem drsanju - prejelo je sedemnajsto mesto.

Kljub strogemu načrtu treningov in nastopov je Ekaterina Malysheva uspela končati Univerzo fizične kulture Ural.

Športnica ne bo pustila drsalnega športa. Med njenimi načrti je sodelovanje na olimpijskih igrah leta 2018 v Pjongjangu.