OqPoWah.com

Piščančja jetra v smetani. Različne metode priprave

Piščančja jetra - izdelek ni samo okusen, ampak tudi uporaben. Utrujen od običajnih paštic in omaka? Cook nekaj novega. Bodite prepričani, da pozoren na tako delikateso kot piščančja jetra v smetano. Pripravite to jed in lahko in ob svečanem prazniku, in tako kot to, brez razloga, za običajno večerjo v tednu. In raznolikost načinov, s katerimi lahko pripravite to dobrote, bo vsaki gostiteljici omogočila, da izbere, kaj ji je všeč. Poskušajte prositi dom s tako čudovito jedjo, kot piščančja jetra v smetani. Recepti iz fotografije - odlična najdba za tiste, ki prvič pripravljajo to jed.

Kuhali bomo tako:

Prvo, odrežite čebulo. Ocvrti ga v rastlinskem olju. Ne uporabljajte domačega olja, ki ima bogat okus. Ta vonj bo enostavno prižgal vse ostale.

Kosi jeter se razpadajo v moki, dajo v ponev. Fry do zlate rjave barve. Popolnoma poper. Dodajte smetano, naredite manjši ogenj, ugasnite še 15 minut, dokler ne pripravite. Ta jed bo privlačna za odrasle in male sladokusce.

Gobe

Z nežnim okusom jeter, so številne sestavine združene, tako da lahko vsakič dodate nove opombe k vaši najljubši jed. Odvisno od nabora dodatnih sestavin dobite piščančje jeter v smetani. Recepti z gobami, na primer, so zaslužno priljubljeni.

Postopek kuhanja je naslednji:

Odstranite čebulo in ga popržite v toplem olju. Gobe ​​narežemo na koščke želene velikosti, jih dodamo na čebulo, premešamo, pustimo pustiti še 5 minut. Jetra je treba temeljito sprati, rezati. Razdelimo ga v ponev. Poper in sol in po 5 minutah po začetku cvrtja jeter vlijemo v smetano. Ko piščančja jetra v kremi vrejo, se ogenj izvaja tiho, ugasnemo približno 10 minut.

S kislo smetano

piščančja jetra v kremnih receptih

Če dodamo kislo smetano, naredimo omako bolj gosto in okus hrane iz tega samo zmaga. Piščančja jetra v smetani, pripravljene v skladu s tem receptom, se izkažejo dišeče in elegantno, zahvaljujoč sestavinam, kot so barvita paprika, zelena, česen. Poskrbite za to kuhanje!

Postopek kuhanja:

Piščančja jetra se operejo, očistijo iz filma, razrezane na koščke. Zelenjava se skrbno opere in očisti. Popro se lahko razrežemo na trakove ali majhne kocke, čebula pa je manjša. V posodo dodajte olje, položite kocke čebule in jih pripravite na tri. Zdaj dodajte papriko, popržite še 7 minut. Ko se zelenjava popolnoma ocvrsti, jo lahko naložite. Medtem ko se bo zamrznila, pripravite omako: mešajte kislo smetano, smetano, sesekljan česen, začimbe. V ponev nalijemo jetra, poper in čebulo. Po tem je treba piščančje jeter v smetani staviti na majhen požar približno 10-12 minut.

piščančja jetra v kremnih receptih z gobami

S korenjem

Zelenjava lahko naredi to jed bolj živahno glede na okus in videz. Na primer, piščančja jetra v smetani, katerih recepti vsebujejo korenje, lahko upravičeno štejemo za praznično poslastico.